Украина
Сменить
Сменить

Розпилююча установка в Чернигове

Розпилювач дисковий. 12000 обертів/хв, електрична потужність двигуна від 3 до 22 кВт, може бути встановлений, зверху сушильної башти, або знизу. Вал розпилювача постійно змащується. Розпилювач призначений для сушильної установки: А1-ОРЧ, А1-ОР2Ч, ОРЧ, ОРЧ-500, ВРА-1, ВРА-4, ВРС, ВРА-1000, НІРО, Niro-Atmizer.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
неуместен

Информация о компании, которая разместила объявление:

Виробляємо: Устаткування виноробства: Прес виноградний; Поршневий насос. Мезгонасос, з нержавіючої сталі; Відцентровий насос (з нержавійки, на колесах); Дозатор, в потоці; Установка кавітаційної обробки мезги, виноматеріалу, дріжджової маси, приготування автолізатів; Мішалка: ВМШ-125, ВМШ-65; Стікач; Дробарка винограду; Сушарка розпилювальна; Розпилювач відцентровий, для сушарки; Шлюзовий затвор, для сушарки розпилювальної; Миюча головка, для вежі розпилювальної сушильної установки; Рибоборошняні установка, РМУ, УРМ. Установка переробки м'ясо-кісткових відходів. Екстрактор, для знежирення жирного борошна. Прес, шнековий, двушнековий, для віджиму розвареної м'ясо-кісткової, пташиної, рибної сировини. Варильник, в потоці розварюється м'ясо-кісткова, пташина, рибна сировина. Сушильна установка для корму, на пару; Сушарка барабанна: АВМ, сушарка-дробарка, циклонная, інфра-червона, для корму, торфу, щепи, тирси, дробини, барди, жому, лігніну. Гранулятор, лінія грануляції, корми, палива. Брикетний прес, для брикетів nestro. Дробарка молоткова. Тріскоріз, для тріски з деревних відходів. Вакуум-випарну установка, ВВУ Газогенератор, для отримання генераторного газу з деревної тріски та вироблення електроенергії. Фільтр, мікрофільтрації, ультрафільтрації, нанофільтрації, зворотній осмос. Устаткування виноробства: Прес виноградний; Поршневий насос. Мезгонасос, з нержавіючої сталі; Відцентровий насос (з нержавійки, на колесах); Дозатор, в потоці; Установка кавітаційної обробки мезги, виноматеріалу, дріжджової маси, приготування автолізатів; Мішалка: ВМШ-125, ВМШ-65; Стікач; Дробарка винограду; Сушарка розпилювальна; Розпилювач відцентровий, для сушарки; Шлюзовий затвор, для сушарки розпилювальної; Миюча головка, для вежі розпилювальної сушильної установки; Рибоборошняні установка, РМУ, УРМ. Установка переробки м'ясо-кісткових відходів. Екстрактор, для знежирення жирного борошна. Прес, шнековий, двушнековий, для віджиму розвареної м'ясо-кісткової, пташиної, рибної сировини. Варильник, в потоці розварюється м'ясо-кісткова, пташина, рибна сировина. Сушильна установка для корму, на пару; Сушарка барабанна: АВМ, сушарка-дробарка, циклонная, інфра-червона, для корму, торфу, щепи, тирси, дробини, барди, жому, лігніну. Гранулятор, лінія грануляції, корми, палива. Брикетний прес, для брикетів nestro. Дробарка молоткова. Тріскоріз, для тріски з деревних відходів. Вакуум-випарну установка, ВВУ Газогенератор, для отримання генераторного газу з деревної тріски та вироблення електроенергії. Фільтр, мікрофільтрації, ультрафільтрації, нанофільтрації, зворотній осмос.

Действия с объявлением #1628473

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Розпилююча установка с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении